Inbreng gevraagd, veilinghuis breda
€0,01
Beschreibung
Beschrijving
VEILINGHUIS BREDA vraagt voor haar mei en volgende veilingen inbreng van goede kwaliteit Kunst en Antiek.Voor onze volgende veilingen vragen wij inbreng van o.a. schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek van bekende meesters, houten en bronzen beelden, Chinees en Europees porselein en aardewerk, stijlmeubelen, lampen, iconen, antiek kinderspeelgoed en verder alles wat courant en veiling-waardig is met een minimum verwachte opbrengst van 50 euro.
U kunt ons ook benaderen voor taxaties, boedelscheidingen en verdelingen, nalatenschappen, complete antieke inboedels en makelaarswerkzaamheden voor kunstobjecten.
Onze voorwaarden zijn aantrekkelijk en wij beschikken over een 1600 m2 grote showroom waar uw objecten -ook voor langere tijd- tentoongesteld kunnen worden.
Kijk ook eens in onze aftersales. Veel items zijn verlaagd in prijs !
Bel of mail ons, veel is mogelijk !
VEILINGHUIS BREDA / K-AUCTIONS Belcrumweg 60, 4815 HA Breda, Tel : 076-7370249, Mob: 06-54-226777 , Websites : www.veilinghuisbreda.nl , www.k-auctions.com , E-mail : [email protected]
Trefw.
Sluijters, Sluyters, Israels, kruseman, Schelfhout,Koekkoek, Picasso, Miro, Dali, van Dongen, Kanters, Schoonhoven, Daum, Galle,Pate de verre, lalique, Loetz, Art Deco, Jugenstill, De Stijl, Bauhaus, WienerWerkstatte, Empire, Chinees, Chinese, China, Shunzhi, Kangxi, Yongzheng,Qianlong, Jiaqing, Daoguang, Xianfeng, Tongzhi, Guangxu, Xuantong, Qing, Ming,Hongwu, Jianwen, Yongle, Hongxi, Xuande, Zhengtong, Jingtai, Tianshun, Chenghua,Hongzhi, Zhengde, Jiajing, Longqing, Wanli, Taichang, Tianqi, Chongzhen, Sahng,Zhou, Qin, Han, Sui, Tang, Liao, Sang, Jin, Yuan, Chiparus, hogere prijsklasse,16e eeuw, 17e eeuw, puntgaaf, puntgave, kostbaar,kostbare, zeldzaam, zeldzame, Porselein, aardewerk, Bergman, Bergmann, pendule,Tompion, Patek Philippe, Lange & Sohne, Breguet, Rolex, Chanel, LouisVuitton, Hermes, Vintage, Retro, Veiling, Veilingen, Veilingzaal, Veilinghuis,Veilinghuizen, Taxatie, Taxaties, Makelaar, Makelaardij, Kunstobjecten,Kunstobject,