Description
De veiling auto’s BV
Wij zijn eenautobedrijf die gespecialiseerd is in de in en verkoop, taxatie, inruil,transport en export van YOUNG en OLDTIMERS en nu voegen wij een uniek concept aan onze specialisatie toe.
Heeft u een YOUNG of OLDTIMERin uw schuur staan en staat hij gigantisch in de weg, maar u kan nog geenafscheid van hem nemen? De auto staat al jaren kapot en u wilt hem eigenlijkverkopen maar u weet niet hoe u dat moet doen? U weet niet hoe u de auto weeraan de praat krijgt? Brengt hij nog wel iets op?
DE VEILING AUTO’S BIEDT U DEULTIEME OPLOSSING!
Bij ons kunt u uw YOUNG OF OLDTIMER stallen en/of te koopzetten zonder dat daar direct kosten aan verbonden zijn. U belt ons en wijkomen langs om uw auto te taxeren, u een bod te doen, of om ons nieuwe conceptvoor te stellen. Wij regelen ALLES! Vantransport tot verkoop! Van kleine reparaties tot complete restauraties! Ubepaalt wat u wilt
BEL of MAIL ons voormeer uitleg, vragen en opmerkingen.
Calandstraat 94
3125BB Schiedam
Tel: 010-4370400
Website: www.deveilingautos.nl email: [email protected]